Domů   I   O nás   I   Vyšetření a léčba   I   Ceník   I   Kontakt

 

Úhrada zdravotní péče a Smluvní pojišťovny

Pro pojištěnce zdravotních pojišťoven jsou všechna standardní vyšetření a ošetření a laboratorní testy hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění.
 
 

Smluvní zdravotní pojišťovny

Vyšetření a výkony hrazené pacientem

Administrativní činnost 500,-
Příprava zprávy vyžádané pacientem, výpis ze zdravotní dokumentace včetně kopie laboratorních vyšetření.
Vyplnění formuláře pro komerční pojištění 1500,-
Vyplnění žádosti/formuláře pro komerční pojišťovnu. Úhrada pacientem při převzetí vyplněného formuláře.
Kauce 300,-
Kauce včas neomluveného termínu vyšetření. Poplatek který se v objednaném termínu na vyšetření nedostaví a současně v předstihu 24 hodin dohodnutý termín nezruší. Poplatek je náhrada části nákladů, které naší ambulanci v souvislosti s neomluveným vyšetřením nebo výkonem vznikají
Kauce u výkonu 500,-
Kauce včas neomluveného vyšetření vstupního, cystoskopie, biopsie prostaty Poplatek je náhrada části nákladů, které našemu zařízení v souvislosti s přípravou přístroje a jeho vícestupňové sterilizace k vyšetření
Plastika uzdičky 3000,-
Odstranění uzdičky, která spojuje vnitřní list předkožky se žaludem. Je li zkrácena, zhoršuje přetažení a způsobuje obtížný a bolestivý sexuální styk. Výkon zhrhnuje lokální anestézii, vstřebatelný šicí vlákna, antibiotickou mast a převazový materiál.
Cirkumcize/obřízka 5000,-
Odstranění předkožky penisu. Zúžená předkožka brání komfortnímu pohlavnímu styku. Může způsobovat bolesti, poruchy erekce a záněty v oblasti žaludu. Při úplné obřízce se odstraní celá předkožka, při částečné zůstane lem předkožky, která částečně překrývá žalud. Výkon zahrnuje lokální anestézii, vstřebatelné šicí vlákna, antibiotickou mast a převazový materiál.
Lokální anestesie 200,-
Navíc lokální gelová anestesie při cystoskopii, cévkování, dilataci močové trubice, uvolnění předkožky.
Prevence MUŽ 2500,-
Komplexní uroonkologické vyšetření na vlastní žádost bez zdravotní indikace. Zahrnuje komplexní vyšetření, ultrazvuk, uroflowmetrii, základní krevní laboratorní vyšetření, biochemické vyšetření moči, kultivace, vyšetření PSA (prostatického specifického antigénu)
Opakované vydání receptu 50,-
Opakované vydání identického receptu pro expiraci termínu vyzvednutí.
Test na sexuálně přenosné nemoci z moči 1200,-
Imunologické vyšetření DNA, STD z moči, za položku .
Vyšetření mimo ambulantní hodiny 1000 - 2500,-
po předchozí domluvě s naší ambulancí
Deglutinace předkožky 2000,-
Postupné uvolnění slepení předkožky, žaludu a uzdičky jemnou sondou v lokální anestézii. Výkon zahrnuje lokální anestézii, antibiotickou mast.
Odstranění kondylomů 2000 - 3000,-
Odstranění výrůstků/bradavic virového původu v lokální anestézii. Výkon zahrnuje lokální anestézii, vstřebatelné šicí vlákna, antibiotickou mast.
Doplatek flexibilní cystoskopie u ženy 800,-
Na osobní vyžádání pacientky. Cystoskopické vyšetření močového měchýře flexibilním cystoskopem. Výkon zahrnuje rozdíl ve standardní platbě za výkon ohebným a pevným nástrojem.

Pro pojištěnce zdravotních pojišťoven jsou všechna standardní vyšetření a ošetření a laboratorní testy hrazeny z prostředků veřejného zdravotního pojištění. Nad rámec této péče hradí pacient položky v hotovosti